sobota, 7 sierpnia 2010

Szykowanie

coraz bliżej :) urlop już zaraz, za chwilę. Może nie aż tak bardzo za chwilę..., bo za 3 tygodnie ale już prawie czuję się wyjazdowo. Przed nami szykowanie - głównie rowerów i rzeczy do zabrania. Jak zawsze multum spraw do załatwienia, zawsze zostawiamy wszystko na ostatnią chwilę, więc w tym roku zaplanowałam zabrać się wcześniej... zobaczymy co pokaże życie. W. w ramach szykowań dziś się wybrał z Łodzi do Sosnowca, oczywiście rowerem. Jedzie od 5 rano, jedzie, jedzie i jeszcze nie dojechał ;) A ja w ramach szykowań przeglądam sieć w poszukiwaniu inspirujących tematów.

Norangsfjorden:


Trollveggen:


źródło: www.widerange.org

3 komentarze:

 1. Czyżby Norwegia? Jest piękna - ja na razie tylko widziałam zdjęcia z wyprawy rowerowej tam ale mam nadzieję, że uda mi się osobiście pozwiedzać ten kraj.
  Mam nadzieję, że urlop będzie udany :) A co do wcześniejszych przygotowań to mi nigdy jakoś się nie udawało...

  ps. W tym roku nasi bliscy z ecospedition ruszyli rowerami do Rumunii - polecam choć jeszcze bez zdjęć:
  http://ecospedition.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, Norwegia :) Wcześniejsze szykowanie jest na razie w planach...
  Ecospedition - śledzę aktualną wyprawę, jest mi ona szczególnie bliska, bo uwielbiam Rumunię :) Wyprawę do Skandynawii przeczytałam i... boję się deszczu w Norwegii ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi też Rumunia bliska - koniecznie muszę tam wrócić - jeszcze tyle tam do zobaczenia... zauroczył mnie ten kraj jak byliśmy tam przed 2 laty.
  Co do Norwegii to będę trzymać kciuki za pogodę :)

  OdpowiedzUsuń